SİTEYE GİT

BİZ KİMİZ? 

Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği , eğitimler, eğitim seminerleri, kamplar ve uluslararası etkinlikler düzenleyerek masajı dünya çapında yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği resmi olarak akredite bir kuruluştur.

Amacımız,  Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği üyesi tüm kurum ve bireyleri destekleyerek masaj eğitiminin gelişmesini sağlamaktır. Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği’nin misyonu, uzmanları tek bir başlık altında birleştirmek ve dünya çapında masaj teorisi ve pratiğini tanıtmaktır.

Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği üyeleri, herhangi bir ulusal masaj federasyonu, yerel masaj birlikleri, üniversiteler gibi tüm eğitim kurumları, kolejler, okullar ve masaj hizmeti sunan tüm şirketler, profesyonel terapistler, herhangi bir teorik veya pratik yolla masaj yapan tüm bireyler dahil olabilir.

Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği,  etkinlikler, stajlar ve kamplarla ilgili birçok eğitim programına sahiptir. Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği ile işbirliği, dünya sahnesinde deneyim ve bilgiyi paylaşmak için harika bir fırsattır.

HEDEFİMİZ

Amacımız, Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği üyesi tüm kurum ve bireyleri destekleyerek masaj eğitiminin gelişmesini sağlamaktır. Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği‘nin misyonu, uzmanları tek bir başlık altında birleştirmek ve dünya çapında masaj teorisi ve pratiğini tanıtmaktır.

GÖREVİMİZ

Spa&Masaj Ve Tamamlayıcı Terapiler Derneği etkinliğimizi küresel sahnede genişletmeye inanıyoruz.

Trusted by clients like